Taraklı Termal,Hızla Yükseliyor

Taraklı İlçesinde 87 dönümlük arazi üzerinde yapımı devam eden 60 blokluk 30 bin 400 dönemlik devre mülk projesi olan Taraklı Termal inşaatları hızla yükseliyor.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan Selçuklu ve Osmanlı mimari yapısı bozulmamış Taraklı evlerini, sokaklarını, Yavuz Sultan Selimin yaptırdığı Yunus Paşa Camiini, ayrıca Cittaslow’un Dünyanın en sakin 180 şehirlerinden biri olarak seçtiği Taraklı’yı, TTNET reklamları ile namı diğer Mümkünlü Kasabasını, 450 rakımda nemsiz rutubetsiz havada eşsiz yem yeşil doğanın tam ortasına kurulacak olan Taraklı Termal Turizm’in devremülk işaatları aralıksız durmaksızın sürüyor.
Toplamda 150 dairenin olduğu proje 53 blok halinde tasarlandı. 1+1, 2+1 ve 3+1 dublex alternatiflerinin bulunduğu Taraklı Termal'de 1+1 daireler, 2+1 daireler ve 3+1 daireler yılda 15 gün kalınabilecek şekilde satışları yapılıyor. Taraklı Termal'de; termal havuzlar, spa, wellnes, terapi salonları, alışveriş merkezi, toplantı salonları, sinema salonları ve kütüphane yer alıyor.
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı Termal devre mülklerinin İstanbul iline olan yakınlığı nedeniyle cazibe merkezi olacağını belirterek yatırımın Taraklı’nın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

 

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.