HEDEFLERİMİZDEN ŞAŞMADIK DEDİ

TARAKLI TERMAL TESİSİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET GENÇ:
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

TARAKLI TERMAL TESİSİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET GENÇ:

"HEDEFLERİMİZDEN ŞAŞMADIK" DEDİ

Taraklı Termal Devremülk Tesisleri yönetim kurulu Başkanı Ahmet Genç Taraklı Termal'de projelerimizde hedeflerimizden şaşmadık.İlk günkü heyecanımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi

Taraklı Termal tesisinde Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman,AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, siyasi parti ilçe temsilcileri,Kent Konsey'i Başkanı Naim Nalbant ve Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ile bir araya gelen Taraklı Termal A.Ş yönetim kurulu Başkanı Ahmet Genç tesisteki çalışmalar ve son gelişmeler hakkında bilgi vererek katılımcıların sorularını cevapladı.

Taraklı Termal A.Ş yönetim kurulu Başkanı Ahmet Genç yaptığı konuşmada Taraklı’da 87 dönümlük arazi üzerinde yapımı devam eden 62 blokluk 36 bin dönemlik devre mülk projesi olan Taraklı Termal inşaatlarında ilk günkü heyecanı hala yaşadıklarını belirtti.

NEDEN TARAKLI?

Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan Selçuklu ve Osmanlı mimari yapısı bozulmamış Taraklı evlerini, sokaklarını, Yavuz Sultan Selimin yaptırdığı Yunus Paşa Camiini, ayrıca Cittaslow'un Dünyanın en sakin 180 şehirlerinden biri olarak seçtiği Taraklı'yı, TTNET reklamları ile namı diğer Mümkünlü Kasabasını, 450 rakımda nemsiz rutubetsiz havada eşsiz yem yeşil doğanın tam ortasına Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'ın teşvikleri ile gelerek Taraklı Termal Turizm'in devremülk inşaatları başladıklarını söyledi.

1461 DAİRE 62 BLOK

Toplamda bin 461 dairenin olduğu proje 62 blok halinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dublex alternatiflerinin bulunduğu Taraklı Termal'de 1+1 daireler, 2+1 daireler ve 3+1 daireler yılda 15 gün kalınabilecek şekilde satışları yapılıyor. Taraklı Termal'de; termal havuzlar, spa, wellnes, terapi salonları, alışveriş merkezi, toplantı salonları, sinema salonları ve kütüphane yer alıyor.

SIKINTI YAŞANIYOR

Tesislerin inşaatında ekonomik anlamda sıkıntılar yaşandığını ifade eden Ahmet Genç " İş adamı olarak yaptığımız yatırımda ülke koşulları nedeniyle ekonıomik sıkıntılar yaşamaktayız.Başka hiç bir yerde yatırımımız yoktur.Bu sıkıntılarımız geçicidir.Yeni ilişki ve sözleşmelerle ilk günkü heyecanımız ile inşaat çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Şerefimiz ve haysiyetimiz söz konusudur" dedi

Bir ticari işletmede, tesislerde çalışan personel sıkıntısı yaşanabileceğine dikkat çeken Ahmet Genç hizmetlerin kaliteli olabilmesi bakımından personel alımlarının büyük önem taşıdığını vurguladı.

Genç "İstiyoruz ki tesisimizde Taraklı'dan daha çok genç istihdam edelim. Buna özen gösteriyoruz ama mümkün olmuyor. Taraklı’nın ekonomisine büyük katkısı olan tesisimizin kalbi olan yerlerde tanıdığım yakınlarımı istihdam etmek durumundayım. Hepsinin sorumlulukları var. Güçlü bir Taraklı Termal'de personelin maaş alamaması sorun olmayacak. Yaşadığımız ekonomik sıkıntıyı aşmak için canla başla çalışıyoruz" dedi.

CAZİBE MERKEZİ

"En çok Şahısım Eleştiriliyor"

Toplantıda, Taraklı Termal faaliyetleri çalışmaları çerçevesinde Belediye Başkanı olarak en çok eleştirilerden kendisinin nasiplendiğini ifade eden Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman katılımcıları Taraklı Termal yolu çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı Termal devre mülklerinin İstanbul iline olan yakınlığı nedeniyle cazibe merkezi olacağını belirterek, yatırımın Taraklı'nın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını söyledi.


#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.