Başkan Yüce'den Taraklı Ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Ramazan dolayısıyla ilçe ziyaretleri kapsamında Taraklı'yı ziyaret etti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Ramazan dolayısıyla gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri kapsamında Taraklı'yı ziyaret etti

Programları kapsamında ilçe belediyesini, AK Parti ilçe teşkilatını, esnafları, muhtarları ve bölge halkını ziyaret eden Başkan Yüce, 3 yıllık süre içerisinde Taraklı’da hayata geçirilen yatırımları paylaştı, yeni yatırımlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Ziyarette Başkan Yüce’ye Büyükşehir ve SASKİ bürokratları da eşlik etti.

AK Parti Taraklı İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Yüce, İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Pilavcı ve yönetimiyle bir araya gelerek Taraklı’da hayata geçen yatırımları dile getirdi. Sonrasında Taraklı Belediye Başkanlığını ziyaret eden Başkan Yüce ziyaretlerine Taraklı Muhtarlar Derneği ziyareti ile devam etti.Yüce, Dernek başkanı Harun Gündüz ve muhtarlar ile 3 yıllık süreçte yapılan yatırımları değerlendirdi. Başkan Yüce, muhtarların mahallelerine yönelik taleplerini aldı, muhtarlarla iş birliğini güçlendireceklerini dile getirdi.

Taraklı’ya yakışan bir tesis
Taraklı ziyaretlerinde konuşan Başkan Yüce, “Taraklı’da 36 ayda yol bakım ve yapım çalışmaları için toplamda 11 Milyon 885 Bin 121 Lira yatırım yaptık. 17 kilometreye tekabül eden 19 bin 55 ton asfalt çalışması yaptık. 19 kilometre finişerle serilen beton yol çalışması gerçekleştirdik. Taraklı’ya yakışan bir arıtma tesisi kuruyoruz. Bu kuracağımız tesis önümüzdeki yıllarda 20 bin kişinin su ihtiyacını karşılayabilecek. 18 Milyon Lira yatırım değeri olan tesisimizi 2022 yılı içerisinde tamamlayıp hemşerilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

#yuce-tarakli #bayram #ramazan

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.