Taraklıspor C Grubunda mücadele edecek

Süper Amatör Küme 2022-2023 sezonunun grupları ve fikstürü çekildi. Taraklıspor C Grubunda mücadele edecek
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

İlimizde kulüplerin, futbolcuların ve spor severlerin yakından takip ettiği ve sabırsızlıkla beklediği Süper Amatör Küme’de 2022-2023 sezonunun fikstür çekimi gerçekleştirildi. 3 grupta 28 takımı mücadele edeceği ligde A grubunda 10, B grubunda 9, ve Taraklıspor'unda yer aldığ C Grubu’nda ise 9 takım yer aldı.

 

7 TAKIM DÜŞECEK

Çift devreli lig esasına göre oynanacak ligde gruplarında ilk 2’ye kalan 6 takım Play-Off oynama hakkı kazanırken, A Grubu’nda 3, B ve C Gruplarında ise son 2 takım 1.Amatör Küme’ye düşecek. Bu sezon Amatör Süper Lig’den toplam 7 takım bir alt lige düşecek. Maçlar 01-02 Ekim haftasında başlayacak. ASKF Başkanı Yaşar Zımba, yeni sezonun hayırlı olmasını dileyerek tüm takımlara başarı diledi.

3 GRUPTA 28 TAKIM

Erenler Gençlik Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilen fikstür çekimine Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, TÜFAD Sakarya Şubesi Başkanı Tamer İlaçan ve fikstüre giren takımların başkanları, yöneticileri, antrenörleri ve davetliler katıldı. Süper Amatör Küme 2022-2023 sezonunun 3 grupta 28 takımla oynanmasına karar verildi.

TARAKLISPOR C GRUBUNDA

Taraklıspor'un da mücadele edeceği C grubunda Akçayspr, As Akyazıspor, Akova Barış,Adapazarıspor,Arifiyespor,Hayrettinspor,Karasuspor,Yeşilyurt Beldespor takımları mücadele edecek

1.Haftanın Maçları

Yeşilyurt Belde-Karasuspor

Ariyespor-Hayreddinspor

Akova Barış-Adapazarıspor

As Akyazıspor-Taraklıspor

Akçay (BAY)

 

Akova Barış-A

#fikstur-cekildi #tarakli #bay #spor

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.