TARAKLI NOTLARI

İzettin KÖMÜRCÜ'nün Kaleminden
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

 

Geçtiğimiz hafta sonu Taraklı’da Hanımeli konağında 1974 yılı mezunları Ticaret Lisesi mezunlarının kahvaltılı buluşması yapıldı.

Pilhan Turizm şirketi sahibi Hanımeli konağı işletmecisi Adapazarı Ticaret lisesi mezunu Necati Pilavcı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada okul mezunları hem hasret giderdiler,hemde Hanımeli Konağı’nın otantik ortamında keyifli anlar yaşadılar.

1974 yılı Ticaret Lisesi mezunları adına konuşma yapan benim de çok sevdiğim saydığım değerli büyüğüm Melih Uyar bu birliktelikte çok duygusal anlar yaşadıklarını ve okul yıllarındaki anıları tazelediklerini belirterek daha sık buluşmalar gerçekleştireceklerini söyleyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Böyle bir buluşmanın Taraklı’da gerçekleşmesine vesile olan başta Hanımeli konağı işletmecisi Necati Pilavcı’ya herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Çünkü hafta sonu gerçekleşen bu buluşma Taraklı’nın esnafına da büyük katkı sağladı.

**

Ben değil, Biz Odaklı”…

Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismailoğlu. Genç idealist ve çalışkan ve son derece mütevazi Kaymakam Gittiği her mahallede vatandaşların ilgisiyle karşılanıyor. Oturuyor sohbet ediyor .Dertlerini dinliyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Kaymakam Halis Hacıismailoğlu,Taraklı’nın Şehr-ül Emin’i İbrahim Pilavcı ile birlikte “Dıngıldak Masa” da sohbet ettik. Sayın Halis Hacıismailoğlu Kaymakam olarak toplumun yaşadığı hayatı daha da güzelleştirmek ve her kesiminin sorunlarına çare olmak için maddi manevi devlet adına her zaman destek veririm.” İfadelerini kullanırken “Ben odaklı değil,biz odaklı” çalışırım sözleri dikkatimi çekti.

Taraklı’nın hayallerinin gerçekleşmesi adına Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza hayırlı çalışmalar diliyorum. Odak noktası bu olduktan sonra Taraklı’nın sorunlarının daha kolaylıklarla çözülebileceğini düşünüyorum.

**

Ecevit Keleş ile Sohbet Ettik.

Geçtiğimiz hafta Taraklı’da CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile dört farklı yerde karşılaştık.

Bir saat içerisinde üç kez karşılaşmamızda her defasında sadece selamlaştık.Dördüncü karşılaşmamızda kendisini kahve içmeye davet ettim.

Kendisine söz verdim “Bir fincan kahvenin kırık yıl hatırı vardır”

Haftaya CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile yaptığım sohbeti dobra dobra sizlerle paylaşacağım

Haftaya görüşmek üzere hoşçakalın.

#kose-tarakli #ecevit #keles #soylesi

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.