Taraklı’da mavi ladin diktiler

Taraklı Termal Tesisleri’nde ağaçlandırma çalışmalarına başlandı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Taraklı Termal Tesisleri’nde ağaçlandırma çalışmalarına başlandı. ‘Birlikte Güzelleştirelim’ mottosuyla başlatılan kampanya kapsamında ilk etapta 106 ağacın dikimi gerçekleştirildi. Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tunç’un da hazır bulunduğu ağaç dikme etkinliğine devremülk sahipleri, aileleri ve çocukları da katıldı.

 

MAVİ LADİN

Tunç, dikimi gerçekleştirilen mavi ladin ağaçlarının Taraklı’nın coğrafi yapısına uygun olduğunu da ifade ederek, şunları söyledi: “Taraklı Termal, zaten doğanın içinde doğayla uyumlu bir proje. Ama daha yeşil ve doğayla uyumlu olsun istiyoruz. Bunu da üyelerimizle üyelerimizin eşleri, çocukları ve torunları ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Birlikte Güzelleştirelim mottosuyla başlattığımız etkinliğe katılarak ağaç diken üyelerimizin isimlerini diktikleri ağaçlara yazarak farkındalık oluşturmaya ve gelecek nesillere örnek olmak istiyoruz. Ağaç dikme etkinliklerimiz önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.”

#tarakli-termal #mavi #ladin

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.