Son yolculuklarına uğurlayacağız

Anne ve üç kızı yarın toprağa verilecek
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Kahramanmaraş merkezli depremlerde Antakya'da enkaz altında kalan Peltek ailesinin 4 ferdi anne ve üç kızı, damadı ve kızının yaşadığı Taraklı'da Hacıyakup Paşalar Mahallesi’nde Pazar günü toprağa verilecek.

Taraklılı Mücahit Gürel'in eşi Sevilay Gürel'in babası babası Zafer Peltek, annesi Fatma Peltek ve kardeşleri Sevim, Aslı,Şeyma Peltek, 6 Şubat'ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremde, Antakya'da yaşadıkları Zafer Apartmanı'nın enkazında kaldılar.

Baba Zafer Peltek depremden 45 saat sonra arama - kurtarma ekiplerince enkazdan sağ olarak kurtarıldı. Ekipler, depremin 5'inci gününde anne ve üç kızının cansız bedenine ulaştı.

Anne Fatma Peltek, kızları Sevim, Aslı ve Şeyma Peltek’in cenaze işlemlerinin sürdüğü, işlemlerin ardından Mücahit Gürel’in memleketi Taraklı'ya getirilerek Hacıyakup-Paşalar Mahallesinde 12 Şubat 2023 Pazar günü öğle namazından sonra Hacıyakup-pialar Mahalle camiinde kılınacak cenaze namazlarının ardından mahalle mezarlığında toprağa verilecek

#toprak-yarin #deprem #sehit

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.