Zor Günlerimiz…

İzzettin KÖMÜRCÜ'nün Kaleminden
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Zor Günlerimiz…

6 Şubat günü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sabah 04.17'de yaşanan depremin şiddeti çevre illeri de sarstı. Bu depremin ardından saat 13.24'te ikinci bir deprem daha yaşandı. Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi olan depremin büyüklüğü 7,6 olarak kaydedildi. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da ağır yıkıma yol açtı.

Türkiye’yi derinden sarsan bu depremde şu ana kadar 40 bin’in üzerinde vatandaşımız enkaz altında kalarak hayatını kaybederken 100 bin vatandaşımızda yaralandı.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’dan rahmet, yaralılarda acil şifalar diliyorum.

**

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) ve Korucuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaklaşık 1,5 yıldır tedavi gören annemiz Atike Kömürcü kanser den dolayı geçtiğimiz hafta hayata gözlerini yumdu. Annemizin durumu son 3 aydır ağırlaşmıştı. Annemi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. 14 Şubat 2023 de sevgililer gününde 7 ay önce kaybettiğimiz babamız Hüseyin Kömürcü’ nün yanında toprağa verdik. Tüm sevenlerimizden Allah razı olsun.

**

Hayat acı ve tatlı günlerin yaşandığı uzun soluklu bir yol herkes için. Hayatımızda güzel günler, mutlu anlar yer alıyor elbette.

14 Şubat 2000 tarihinde kurulan YENİGÜN Gazetemiz 24 yaşında.

Sizlere buradan YENİGÜN Gazetesi’nin başarı hikâyesinden söz etmeyi çok isterdim.

Ama hepimizin yaşadığı ortak acımız var.

Tek cümle ile ifade etmek istiyorum. Bir çok kişinin yıllarını verdiği “Sakarya’nın En İyi Gazetesi” olarak adlandırılan YENİGÜN Gazetesi’nin başarısının arkasında dev bir kadro bulunuyor.

YENİGÜN Gazetesi kurucusu merhum NECDET GÜNGÖRSÜN’ün inancının en büyük zaferi. YENİGÜN Gazetesinin bugünkü başarısıdır.

Tarafsız ve objektif habercilik ilkesinden hiçbir zaman sapmayan YENİGÜN Gazetesi’nde hedef bayrağı daha yukarılara taşımak olacaktır.

Siz değerli okuyucularımızda gücümüze güç katacaktır.

Kurucumuz NECDET GÜNGÖRSÜN başta olmak üzere ebediyete göç etmiş tüm meslektaşlarıma Allah’dan rahmet YENİGÜN Gazetesi’nde birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum büyüklerime ve kardeşlerime sağlık ve başarı diliyorum.

Acılarımızın büyük olduğu bu günlerde ülke olarak birlik, beraberlik ve sosyal dayanışma içerisinde zor günleri atlatmayı Cenab-ı Allah’dan niyaz ediyorum

Zor günleri bir an önce atlatmamız ve güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle Hoşçakalın…

#zor-gunler #kose #tarakli #komurcu

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.