Emekli Eski Savcı Güneş'ten Ziyaret

TARAKLI ESKİ SAVCISI SEYİTHAN GÜNEŞ’TEN TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

TARAKLI ESKİ SAVCISI SEYİTHAN GÜNEŞ’TEN TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Taraklı’da 1991-1994 yılları arasında Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Seyithan Güneş daha önce görev yaptığı Taraklı İlçesini ziyaret ederek gazeteci İzzettin Kömürcü’ye taziyede bulundu.

Taraklı İlçesinde 1991-1994 yılları arasında Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan emekli savcı Seyithan Güneş berberinde arkadaşı gazeteci Murat Barut birlikte daha önce görev yaptığı Taraklı ilçesini ziyaret ederek gazetemiz Taraklı temsilcisi İzzettin Kömürcü’ye Şubat ayında vefat eden annesi için baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Güneş’in yakın dostu Taraklı Eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ında katıldığı ziyarette emekli Cumhuriyet Savcısı Seyithan Güneş, "Taraklı’da görev yaptığım süre içerisinde hayatımın en anlamlı günlerini yaşadım. Taraklı halkının samimi davranışları, kadir şinaslığı ve devlete karşı olan saygıları bende derin izler bıraktı. Kendiminde halkın içinde olmam gerektiğini fark ettim. Taraklı ile gönül bağlarımı hiç kopartmadım. Taraklı halkını çok seviyorum" dedi.

Taraklı’da görev yaptığı dönemde İzzettin Kömürcü’nün o dönemde de Taraklı’da gazetecilik yaptığını kaydeden Savcı Seyithan Güneş “İzzettin Kömürcü o yıllarda da Taraklı için çırpınırdı, Ses getiren haberlere imza atardı. Taraklı’dan ayrıldıktan sonra da ilişkimiz hiç kopmadı. Önce babası sonra annesini kaybetmesi bizleri de derinden üzdü. Baş sağlığı diliyorum” dedi

Görev yaptığı dönemde Taraklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinde bulunan Taraklı Eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın da kendisinde önemli bir yeri olduğunu söyleyen Güneş “Hastalığı nedeniyle tedavisi evde devam eden eşi Necmiye Hanım’a acil şifalar diliyorum” dedi.

Emekli Cumhuriyet Savcısı Seyithan Güneş’i ve misafiri Gazeteci Murat Barut’u Hanımeli Konağında konuk eden İzzettin Kömürcü ve Tacettin Özkaraman ise Savcı Seyithan Güneş ve ailesinin zaman zaman Taraklı’ya ziyarete geldiklerini belirterek “ Taraklı’yı unutamayan Savcımız Seyithan Güneş’in dostlarıyla ile beraber Taraklı’ya gelmeleri bizleri daha da mutlu ediyor. Sayın Savcımız sadece Taraklı’da görev yapmış yargı mensubu değil gök kubbede hoş seda bırakmış bir Taraklı Sevdalısıdır" dediler.

Hanımeli Konağı’n daki buluşmanın ardından Hacırıfatlar Konağı’da gezildi.

Taraklı yı Savcı Seyithan Güneş’den sık sık dinlediğini söyleyen Gazeteci Murat Barut “Taraklı’yı ziyaret etmekten büyük keyif aldım. Taraklı muhteşem bir yer. Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın” diye konuştu.

#savci-ziyaret #gunes #tacettin #komurcu #

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.