CHP Sakarya'da Ecevit Keleş süprizi!

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya listesi şekilleniyor. Kulislerden edinilen bilgilere göre CHP Sakarya'da İl Başkanı Ecevit Keleş'in listede yer alması dikkat çekti
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya listesi şekilleniyor. CHP, milletvekili aday listerini bugün saat 17.00'ye kadar Yüksek Seçim Kuruluna teslim edecek.

Kulislerden edinilen bilgilere göre CHP Sakarya'da İl Başkanı Ecevit Keleş'in listede yer alması dikkat çekti.

Buna göre CHP'de birinci sırada Parti Meclis üyesi Ayça Taşkent olacak. İkinci sırada sırada İl Başkanı Ecevit Keleş, üçüncü sırada ise Kamil Özkan yer alıyor. 4'ncü sıra adayı ise Azize Çeroğlu.

CHP Sakarya'da Parti Meclisi toplantısına gelen listeye göre ittifaktan sadece Saadet Partisi'ne adaylık verildi. O isim de 7'nci sıradan Ali Fethi Gürler.

Öte yandan CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'in yaklaşık bir ay önce istifa dilekçesini CHP Parti Meclisi'ne verdiği öğrenildi.

#ecevit-keles #surprzi #aday

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.