AK Parti 28 Dönem Sakarya Milletvekili Kaya, Taraklı ’da coşkuyla karşılandı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya memleketi Sakarya daki 2.tur seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya memleketi Sakarya daki 2.tur seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Adayların açıklandığı ilk günden bu yana Sakarya’da çalışmalarını sürdüren Kaya, bugün, aynı zamanda Eniştelerinin de olduğu Taraklı ‘da bölge halkıyla bir araya geldi.

Program kapsamında bir dizi ziyarette bulunan Kaya, öncelikle Taraklıda esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu. Ardından teşkilat mensupları ile bir araya gelerek bölgedeki gelişmeler ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Program kapsamında son olarak Taraklı merkez bölge esnaflarıyla bir araya gelen Kaya, burada da yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Program kapsamında kısa bir değerlendirmede bulunan Kaya, bugün güneyin incisi olan Taraklı lı hemşerilerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum." dedi.

 

Ata toprağı Sakarya’nın içinden çıktığını milletine hizmet edecek olmaktan büyük bir heyecan duyduğunu dile getiren Kaya, "Başta Sakarya halkı olmak üzere bu aziz millete hizmet edecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Hemen en kısa zamanda kolları sıvayıp bölge halkımızın sorunlarını gidermek için çalışmalara başlayacağız’’ değerlendirmesinde bulundu.

#tarakli-murat #kaya #ziaret

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.