Kadın Tutuklandı

Taraklı ilçesinde eşini boğazına makas saplayarak öldüren ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen kadın, çıkarıldığı mahkemece tutulandı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Sakarya'nın Taraklı ilçesinde, 17 Kasım gecesi meydana gelen olayda, eşini boğazına makas saplayarak öldüren ve psikolojik sorunları olduğu belirlenen Emine Bostan (40), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Duman Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, uzun süredir tedavi gören ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 3 çocuk annesi Emine Bostan, önce eşi Eyüp Bostan'ın (48) kafasına sert bir cisimle vurduktan sonra boğazına makas sapladı. Kadın, daha sonra kendi babası Ahmet G.'yi de seccade ile boğmaya kalkıştı. Olayı duyan Emine Bostan'ın kızı N.B. (18), dedesini annesinin elinden zor kurtardı.

Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Eyüp Bostan'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerindeki incelemelerin ardından talihsiz adamın cansız bedeni morga kaldırılırken, Emine Bostan, jandarma tarafından yakalandı. Kadının daha önce eşine yönelik "Seni öldüreceğim!" şeklinde tehditlerde bulunduğu ortaya çıktı.

Emine Bostan, suç aleti ile birlikte yakalanarak psikolojik sorunları nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanedeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen kadın, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

#kadin-tutuklandi #duman #tarakli #cinayet #eyup-bostan-cinayeti

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.