![](https://www.tarakliajans.com/foto.asp?path=haberresim/2023/11/h-22759-0-231444251123.jpg&width=1000)
Taraklıspor deplasmanda Galip
![İzzettin KÖMÜRCÜ](https://www.tarakliajans.com//avatars/izzettinkomuscu2020.jpg)
Yayın:
Güncelleme:
Sakarya Süper Amatör kümede mücadele eden Taraklıspor bu hafta deplasmanda Çaybaşı Bekirpaşaspor'u 1-0 mağlup etti.
Taraklıspor Başkanı Yavuz Özkul deplamanda 1-0 galip gelerek 3 puan alan futbolcu ve teknik heyeti tebrik ederek "Taraftarlarımız bize güvensin.Haftaya sahamızda oynayacağımız karşılaşmada herkesi tribünlerde görmek istiyoruz" dedi.
#tebrik-ozkul #yavuz #tarakli