İbrahim Kadıoğlu'nun Yeni Şarkısı 90'lara Götürüyor

Taraklılı emekli bankacı Turgay Kadıoğlu'nun oğlu İbrahim Kadıoğlu'nın 2. Teklisi "Şıklar Aşağıda" 1 Mart'da tüm platformlarda yayınlandı.
Enes ÇINAR Enes ÇINAR
Yayın: Güncelleme:

Taraklılı İbrahim Kadıoğlu'nun Yeni Şarkısı "Şıklar Aşağıda" 90'lara Yolculuk Ediyor

Taraklı'nın gururu, emekli bankacı Turgay Kadıoğlu'nun oğlu İbrahim Kadıoğlu, müzik kariyerine "Veda Vakti" adlı şarkısıyla başlamış ve kısa sürede büyük ilgi çekmişti. Şimdi ise ikinci teklisi olan "Şıklar Aşağıda"yı 1 Mart Cuma günü Müzikonair etiketiyle tüm dijital platformlarda video klibiyle birlikte müzikseverlerle buluşturdu.

Söz ve müziği İbrahim Kadıoğlu'na ait olan şarkının düzenlemesi Erdem Şengil ve Çağatay Toksözoğlu'na aittir. "Şıklar Aşağıda," dinleyeni 90'lı yıllara götüren, synt seslerin retro ile buluştuğu etkileyici bir müzik deneyimi sunuyor.

İbrahim Kadıoğlu'nun "Şıklar Aşağıda" klibi için şarkının anlatısına uygun görseller yapay zeka ile tasarlandı, özel olarak hazırlanan bu görsellerde İbrahim Kadıoğlu'nun bedeni adeta bir tuval gibi kullanıldı.

İbrahim Kadıoğlu, "Şıklar Aşağıda" ile toksik bir ilişkinin içinde sıkışıp kalmış bir genç tarafından yaşanan isyanı, hiciv dolu bir üslupla dinleyicilere aktarıyor. Müzikseverler, bu şarkı ile nostaljik bir yolculuğa çıkarken, Murat Gönüllü'nün özgün klibiyle de görsel bir şölen yaşayacaklar.

"Şıklar Aşağıda" Şarkı Sözleri 

Yok yok deneme yok
Bitti bende kredin
Saldım, özgürsün sen
Asıl şimdi bende bittin

Kaldım bir başıma, bu nasıl ilişki ya?
Hani iki kişilik ayrılan yerimiz?
Senin aşkın lafta, tükendim, yeter ya!
Geç kaldın soruya,

Şıklar aşağıda;
A ) Ben bittim
B ) senden ben gittim
C ) sen cehennem
D ) hemen ben cenneti seçtim
Huzur sensizlik…

Söz - Müzik: İbrahim KADIOĞLU
Aranje: Erdem ŞENGİL – Çağatay TOKSÖZOĞLU
Yönetmen: Murat GÖNÜLLÜ

İbrahim Kadıoğlu Kimdir?

16 Şubatta Sakarya’da doğdu. İlköğrenim hayatını Taraklı’da, Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Doğuş Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Üniversitede öğrenim görürken organizasyon sektöründe çalışmaya başladı. Çeşitli albümlerde süpervizörlük görevi alırken bir yandan da kendi şarkılarını yazmaya başladı. Onur Selçuk’tan şan dersleri aldı. İlerleyen yıllarda bazı mekanların işletmeciliğini yaparken aynı zamanda kendi şarkılarını hazırlamaya başladı. Hazırladığı ilk teklisi Veda Vakti’ni piyasaya sürdü. Şıklar Aşağıda isimli 2. Teklisi ile müzik severlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

#ibrahim-kadioglu #siklar-asagida #sarki #siklar-asagida-sarki-sozleri #siklar-asagida-lyrics #siklar-asagida-soz #siklar-asagida-muzik-veda-vakti # #klip #onair #veda-vakti-sozleri #veda-vakti-lyrics #veda-vakti-sarkisi #veda-vakti-sarki-sozu #tarakli

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.