Taraklı'nın Genç Okçularından ziyaretler

Geleneksel Okçuluk Taraklı İlçesi Takımı öğrencileri, önemli etkinlik öncesinde Taraklı Kaymakamı Burak Serttaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin'i ziyaret etti.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Taraklı İlçesi Okçuluk Takımları, Sakarya İl'ini Bölge Şampiyonasında temsil etmek üzere hazırlıklarını sürdürüyor. Geleneksel Okçuluk Taraklı İlçesi Takımı öğrencileri, bu önemli etkinlik öncesinde Taraklı Kaymakamı Burak Serttaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin'i ziyaret etti.

Taraklı Ortaokulu'nun "Küçük Kızlar Okçuluk Takımı", "Yıldız Kızlar Okçuluk Takımı" ve Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin "Genç Kızlar Okçuluk Takımı", ilçelerini Bölge Şampiyonasında gururla temsil edecekler. Küçük ve yıldız kategorilerinde mücadele edecek olan Taraklı Ortaokulu takımları, Karabük'te, Genç Kızlar Okçuluk Takımı ise Bursa'da gerçekleşecek olan şampiyonada mücadele edecek.

Ziyaret sırasında Kaymakam Burak Serttaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin, öğrencilere teşvik edici sözler sarf ederek başarılarının devamını diledi. Ayrıca, öğrencilere hediye takdim edilerek desteklerini ifade ettiler. Taraklı'nın genç okçuları, bu zorlu müsabakalarda ilçelerini en iyi şekilde temsil etmek için heyecanla hazırlıklarına devam ediyorlar.

#kaymakam-ziyaret #bolge #sampiyon

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.