APEK Genel Kurul'a Gitmeli

AKP Merkez İlçe Başkanı Ali İhsan Yavuz, Şeker Fabrikası'ndaki gelişmeleri değerlendirirken APEK'te Genel Kurul'a gidilmesi gerektiğini söyledi.
Taraklı Ajans Taraklı Ajans
Yayın: Güncelleme:

OKTAY YILMAZ SORDU
Arkadaşımız Oktay Yılmaz'ın sorularını cevaplandıran AKP Merkez İlçe Başkanı Ali İhsan Yavuz, Şeker Fabrikası'nın durumunu basından izledikleri kadarıyla bildiklerini belirtirken "Fabrika yönetiminin pancar çiftçisine karşı sorumlulukları var. İnşallah Şeker yönetimi pancar çiftçisinin haklarını zayi etmez" dedi.

ÇİFTÇİ HAKEM OLMALI
Şeker ve APEK yönetiminin hesabını-kitabını iyi yapması gerektiğini belirten Başkan Ali İhsan Yavuz "Yönetim Sakaryalı pancar çiftçisi başta olmak üzere Sakarya kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmeli. Ve gerekiyorsa olağanüstü seçim kararı alarak yeniden pancar çiftçisinin hakemliğine başvurmalıdır" şeklinde konuştu.

ORADA NE İŞLERİ VAR
Yavuz merkezde yapımı planlanan 400 yataklı hastane inşaatının Orman Mühendisler Odası, Tarım Orman Kamu Sen. ve Türk Tarım Orman Sen'in açmış olduğu dava ile tehlikeye girdiğini belirtirken "Söz konusu o yerin zemini bozuk. Orada bina yapılmaz diyenler kendi üyelerinin o yerde oturduğunun farkında değil mi acaba?"dedi. 

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.