ÇOCUK PARKI OLMAYINCA...

Taraklı'nın diğer ilçelere göre önemli eksikliklerinden birisi de ÇOCUK PARKI. Aileleri ile birlikte çay bahçesine gelen minikler kendilerine farklı eğlenceler buluyorlar.
Yayın: Güncelleme:

İlçemizde, ailelerin çocukları ile birlikte vakit geçirebileceği bir parkın olmayışı, yeni yapılmakta olan Aile çay bahçesinin henüz tamamlanmamış olması sebebiyle hem aileler çay bahçelerine gelmiyor, gelenler de çocuklarının eğlenecek bir yer bulamadıklarından yakınıyorlar. Diğer ilçelerde ise durum bundan çok farklı. Aile bahçeleri hem ailelere hitap etmekte, hem de çocukların doyasıya eğlenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Taraklı Çay Bahçesi - Oynayacak yer bulamayan çocuklar farklı eğlenceler arayışında.Adapazarı AKM - Doyasıya eğlenen çocukların zarar görmemesi için şişme çocuk parkı yapılmış. Çocuklar eğlenirken, aileleri de oldukça rahat görünüyorlar.M. Nuri Kocabıyık Aile Çay Bahçesi'nde karşılaştığımız küçük Zeynep Sara, eğlenecek bir yer ararken, parkın davetsiz misafiri kaplumbağaya rastlayıp onunla oynamaya başladı. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen minik Zeynep Sara "Sadece yılanları sevmem" dedi. "Zaten oynayacak başka bir şey yok ki" diye devam eden Zeynep Sara küçük kaplumbağasıyla yetindi.
 


 

#

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.