Sinema Ve Tiyatro Oyuncusu Osman Cavlı Taraklı'da

Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Osman Cavcı "Anadolu İnsanının Misafirperverliğini Taraklı'da Yaşamaktan Mutlu Olduk" dedi
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Ülke genelinde ün yapmış sinema ve tiyatro oyuncusu Osman Cavcı tiyatro turnesi için Bolu İli Mudurnu ilçesine giderken uğradığı Taraklı İlçesinde kendisine gösterilen misafirperverlikten çok mutlu olduğunu söyledi.

Taraklı ilçesindeki tarihi sokakları ve çarşıyı gezen Cavcı daha sonra cadde üzerinde Vahit Nalçacı'ya ait Murat Pastanesinde Taraklı’lılarla sohbet etti. Sinemada birçok filmde rol aldığını ifade eden Osman Cavcı “Muhsin Bey” ve “Zampara Seyfettin” filmlerinde başarılı sulu rolleri ile ün yaptığını belirtti.

Sinem Akyüz, İnci Erol, İlker Görkem, Kamil Zaim, Metin Yıldırım oyuncu kadrosu ile tiyatro çalışmalarına devam eden Osman Cavcı  turne programı içerisinde “Hadi Hayırlı Taraşlar “ tiyatro oyununu Mudurnu’da oynayacaklarını ifade ederek Anadolu insanının misafirperverliğini Taraklı’ da yaşamaktan son derece mutlu olduklarını söyledi. En kısa zamanda Taraklı halkına da tiyatro oyunu sergilemek istediklerini sözlerine ekleyen Osman Cavcı Taraklılılarla hatıra fotoğrafı çektirdi..

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.