Ali Fikri AŞIK Ali Fikri AŞIK Spor

Aradaki fark Kapanıyor…

Yayın: Güncelleme:
----Demek ki bir avuç suda fırtınalar kopartmanın hiçbir anlamı yokmuş…Biraz moral, biraz kıpırdan ve birbirimize kenetlenme bin belayı def ediyormuş….
Üç puanlı sistem de her an her şey değişe biliyor, bir galibiyetle de zirveye ortak olunabiliyor.
Sakaryaspor cephesi hatırlarsanız Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Rüstemler tesislerinde bir araya gelmiş, birbirlerine galibiyet sözü vermişlerdi…Tam anlamıyla Sülale toplantısına dönüşen O Akşamki mesajlar gösterdi ki yerine ulaşmış.
Sakaryaspor’ un Pursaklar galibiyeti sadece Sakaryaspor’u puan sıralamasında ilk üç takım arasına sokmadı, aynı zamanda Camiayı birbirine kenetledi.
Futbolcu, Taraftar, Teknik heyet ve yönetim arasındaki iletişim bağını kuvvetlendirdi, Çünkü böyle olmasaydı bugün Ya hocanın istifasını konuşuyor olacaktık ya da “Sonuna kadar hocamızın arkasındayız ”diye yönetimi eleştiriyor olacaktık.
Çok şükür bunların hiç biri olmadı, Gökhan’ın maçın uzatma dakikalarının son saniyelerinde attığı gol işte baştan da dediğim gibi bin belayı def etti…
Sakaryaspor’un üç hafta aradan sonra aldığı galibiyet ve Konya Şekerspor’un üst üste iki maçta kaybettiği 5 puan aradaki puan farkının da ikiye inmesine neden olurken, Elaziğspor’un çıkışı dikkat çekti..
Konya Şekerspor’un düşüşü, Elaziğspor’un çıkışı bana göre Konya ve Tokatspor dan daha tehlikeli, tabiki bizim için…
Sakaryaspor Cebeci stadında aldığı moral ile izine çıktı..Ekip Pazar günü Saat 15.00’te toplanıp Fethiyespor maçının startını verecek..
11 gün ara var, Bu arada saniyorum uzun süredir sakat olan Ercan oynar duruma gelecektir, Ufak tefek sakatlıkları bulunan İlkay ve Aytaç ta daha iyi komunda olacaklar.
Anlayacağınız bu üç günlük izin ve 11 günlük ara Hem futbolcuların Dinlenmesi açısından hem de sakatların düzelmesi konusunda iyi olacak..
Taraftar da kendine geldi..Haftalardır beklediği galibiyetin Ankara Cebeci stadından çıkması da taraftara ayrı bir mutluluk getirdi..
Şimdi içe dönmenin zamanı, Biliyorsunuz deplasman da yenilgimiz yok, ligdeki tek yenilgimizi kendi sahamızda aldık bu yüzden Fethiyespor maçıyla sahamızdaki ikinci galibiyetimizi almak istiyoruz…Taraftar da haftalar sonra iç sahada galibiyet coşkusunu yaşamak istiyor..
Taraftarlar üst üste kaybedilen puanların ardından ve Başkan Rauf Batuboylu’nun Rüstemler tesislerinde yaptığı toplantı da ki bazı sözlerine kızarak Maça gitmeme kararı alması ancak daha sonra Sakaryaspor sevgisinin ağır basması nedeniyle son anda Gitme kararı alması da son derece ölumlu oldu, çünkü her şeyden önce Sakaryaspor sevgisi ağır basmalı, bu yüzden Taraftarlarımız ‘a Cebeci stadındaki desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum…Biliyorum ki alınan galibiyette Büyük pay onlarındır…
#

YAZARIN SON YAZILARI

16 Ağustos da Ne Olacak ?

16 Ağustos da Ne Olacak ?

...
Panik ve Heyecan

Panik ve Heyecan

Tatangalar üzerine düşeni yaptı, Faır-Play ödülüne layık bir görüntü sergilediler
Görev isteyene Dayak…

Görev isteyene Dayak…

İşte bu Olmadı

İşte bu Olmadı

Selamet’im Selametle git..

Selamet’im Selametle git..

Bu nasıl Bir adalet

Bu nasıl Bir adalet

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.