Eğitim yılını değerlendirdiler

İlçe Milli Eğitim Müdürleri, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona ermesinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü başkanlığında değerlendirme toplantısı yaptı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesinin ardından, ilçe millî eğitim müdürleriyle eğitim yılı sonu değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya 16 ilçe milli eğitim müdürü eksiksiz katıldı. İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısında bir yılın tüm faaliyet alanlarını kapsayan genel bir tablo ortaya konuldu. İlçe millî eğitim müdürlerinin kendi bölgelerindeki eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgi verdiği toplantıda yaz döneminde ve 12 Eylül’de başlayacak 2022-2023 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

 

ELE ALINAN KONULAR

 

Toplantıda; okulöncesi okullaşma, yaz anaokulu çalışmaları, kütüphanelerdeki kitap sayıları #SporSakarya, #SanatSakarya, #YetenekSakarya, #BilimSakarya ve diğer yerel projelerle ilgili yürütülen etkinlikler, TÜBİTAK, TEKNOFEST, Bilim Olimpiyatları vb. yarışmalarla ilgili yürütülecek faaliyetler, Mesleki Eğitim alanındaki çalışmalar, Hayat Boyu Öğrenme alanındaki çalışmalar, #NEHİR Projesi kapsamında akademik başarıyı artırmaya yönelik faaliyetler, Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi ve Çevre Dostu 1000 Okul Projesiyle ilgili faaliyetler, Fikri Sinai Haklar konusunda Patent, Tescil başvurularındaki gelişmeler, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK), yeni eğitim yatırımları ve okullarımızdaki onarım çalışmalarıyla ilgili konular ele alındı.

ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

 

Toplantıda bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, yüz yüze eğitimin kesintisiz şekilde uygulandığı 2021-2022 eğitim öğretim yılının ilimiz genelinde başarılı geçtiğine vurgu yaparak, çocuklarımız için fedakarca destek veren öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, ilçe yöneticilerimize, il yöneticilerimize ve tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür etti. 2021-2022 eğitim öğretim yılı hakkında bilgi veren ilçe millî eğitim müdürleri yaz dönemi ve yeni eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili görüş, öneri ve taleplerini ilettiler.

 

 

 

#egitim-degerlendirme #sene #sonu

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.