ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ TARAKLI’DA DA ANILDI

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 108.yıldönümü programı Taraklı Ortaokulu salonunda gerçekleştirildi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program depremde yitirdiğimiz deprem şehitlerimiz ve bu yurdu savunurken toprağa düşmüş tüm şehitlerimiz için Kur’an tilaveti okundu. Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma ve şiirlerin okunmasını ardından 18 Mart Çanakkale Zaferi slayt gösterisi ve tiyatro sergilendi. Koro tarafından Çanakkale türkülerinin seslendirmesinden sonra yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Anma programına Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İlçe Milli eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, SP İlçe Başkanı İsmail Güven, daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

#canakkale-zafer #okul #anma

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.