Gazeteciler Ankara'da Gururlandı

Pazar günü Ankara Dikmen de ki Polis Evi'nde ki kahvaltıda Taraklılı gazeteciler duygulu anlar yaşadı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Geçtiğimiz hafta sonunda Ankara Dikmen Caddesinde Polis Evi'nde sabah kahvaltısında biraraya gelen Ankara'da yaşayan Taraklılılar gazetecilere duygulu anlar yaşattılar.

Taraklı'dan Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Belediye Meclis Üyesi H.Nail Çelikkan ve Nuri Doğu'nun da katıldığı kahvaltıda Taraklılı hemşerilerimiz Taraklı'da yaşanan her gelişmeyi acı tatlı her türlü haberi Taraklı'da yayın yapan www.tarakliajans.com , www.tarakligundemi.com ve www.taraklihaber.net takip ettiklerini söyleyerek "Sizlerle gurur duyuyoruz. Başarılı çalışmalarınızı devamını diliyoruz." dediler.

www.tarakliajans.com ve www.tarakligundemi.com Genel Yayın Yönetmeni İzzettin Kömürcü konuklara "Sorumluluk bilinci içerisinde gazeteciliğimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz." dedi. www.taraklihaber.net İmtiyaz Sahibi Metin Tabak'da "İnternet haberciliğinin yanı sıra haber sitesindeki ilçe merkezinden canlı yayın görüntüleri ile hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade etti."

Kahvaltı sonrasında ise TARAKLI AJANS yayın koorinatörü Kömürcü ve muhabir Ali Sanlı Ankara' da ki meslektaşları Anadolu Ajansı Ankara muhabiri Fatih Uzel ile birlikte başta eski TBMM olmak üzere Anıtkabir, Gençlik Parkı ve Atakule'yi gezdiler.

 

#

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.