Hasan KISA Hasan KISA Gönül Bahçesi

Ülkemizdeki Karışıklıklar Ve İsrail...

1860'lı yıllarda Amerikan Misyoner Teşkiletının Veznedarı Robert'in New York'taki evinde karar verildi. İstanbul'da bir okul açılacaktı. Papaz Robert Şöyle diyordu" Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fethetmek için işe Boğazkesen (Rumeli) Hisarını Yaptırmakla başladı. Biz de şehri geri almak için aynı yerden başlamalıyız."
Yayın: Güncelleme:

Sevgili Okurlar;

Son günlerde Ülkemizde olanları Bende sizler gibi medyadan Takip ediyorum.. Bizim farkımız- Şasmı desek şansızlık mı desek- sadece Büyükşehirde onlarla beraber yaşayıp bazı olayları çıplak gözle görmemiz.

Sevgili okurlar;

Dünyadaki Müslümanlara yapılan tüm eziyetlerin altında yatan Yılanın Başı İsrail ile olan bazı olaylar ve Gazzeye giden yardım gemisinde ki şehitler için İsrail'den Özür beklemek...

İsrail denilen bu Dünya yahudilerinin merkezi Ülke; Bekledi bekledi ve şu gezi olaylarında 1 ay önce özür diledi. Sonra? Sonra işte Ülkemizde başlayan neydiyu belirsiz olaylar... Bu şerler Ülkesi 3-4 yıl bunları planladı ve ona göre özür diledi,..

Çünkü; Yahudiler için İstanbul çok önemli....İstanbul Büyük İsrail projesinin başlangıcı olacak... bunun hayali ile yaşı

yorlar..Türkiye'yi İstanbul'dan vuaracaklar.. Hayalleri bu...

İSTANBUL NİYE BU KADAR ÖNEMLİ?..

Vatanımız, aziz yurdumuz Türkiye’de ve bilhassa güzel İstanbul’umuzda kümelenmiş bulunan Yahudi cemaati, dünyanın en güçlü ve iktisadi sosyal etkileri büyük topluluklarından biridir. New York, Londra, İstanbul ve Kudüs dörtlüsü Yahudi Emperyalizminin hareket ve ana noktalarıdır. Bu dörtlü Siyonizm faaliyetlerine yön vermekte, beynelmilel çalışmaları murakabesi altında bulundurmaktadır.

Dünya politikasının kalbi Newyork’ta , altın borsası Londra’da, petrol bölgelerine açılan kapılar  ve İslam ülkelerine giden yollar İstanbul’da noktalanmaktadır.

Newyork, Londra, İstanbul üçgeni eşittir KUDÜS ZİRVESİNİ meydana getirmektedir. Newyork Yahudi cemaati Amerika Birleşik Devletleri’nin mali ve siyasi gücü büyük topluluklarındandır... Newyork’ta karargâh kurmuş bulunan Yahudiler, Amerika’nın diğer sanayi ve ticaret merkezlerinde bulunan şirket ve işletmelerin sermaye ve idarelerine hâkimdirler. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bölgesel ve beynelmilel cemiyetlerin faaliyetleri, siyasi ve sosyal ve ekonomik yönüyle Newyork Yahudileri tarafından yürütülüyor. 500 binden fazla Yahudinin yaşadığı Amerika’nın en büyük sanayi merkezlerinden birisi olan Şikago’da beynelmilel cemiyetlerin faaliyetleri organize edilir.  Şikago Yahudi Cemaati Newyork Yahudi Cemaati’nin murakabesi altındadır.

İngiltere Yahudi karargâhını dünya altın merkezinde bulunduran Londra’da kurmuştur. Türkiyemiz’de olduğu gibi Londra’da işyerlerinde sanayi bölgelerine ve altın borsasının merkezine Londra Yahudi cemaati hâkimdir. Londra’nın iş bölgeleri Yahudiler tarafından bloke edilmiştir.

Her yerde olduğu gibi İngiltere’de siyasi ve iktisadi etkileri büyük olan Yahudiler her siyasi ve ekonomik kararla da ağırlıklarını koymakla, mevcudiyetlerini hissettirmektedirler.

Yahudi şirketlerin idari meclisi azalarına tanınmış İngiliz Politika adamları getirilmekte ve iktidar nezdinde Yahudi nüfuzunun etkilerini devamı sağlanmaktadır. İçimizdeki Yahudiler de aynı oyunu oynamış bulunmaktadır.

Dünya’da başka bir insanın kalbiyle yaşayan ilk insanda, Yahudi olmuştur. Siyah ırkı hor görenlerden bir tanesi ve beyazlar safında bulunan bu şahıs ne hazin bir tecellidir ki; zenci bir gencin kalbiyle hayatta ve yaşamaktadır.

Dünyanın neresine gederseniz gidin karşınıza Emperyalist bir Yahudi Kolonisi çıkacaktır.

YAHUDİ KAREASI...

NEWYORK, LONDRA ikilisinden sonra İSTANBUL, KUDÜS ikilisi Yahudi Kareasını tamamlamaktadır…

İSTANBUL YAHUDİ CEMATİNİN

DÜNYADAKİ MEVKİİ…

Newyork  ve  Londra ikilisine, İstanbul Yahudi Cemaati katılarak KUDÜS ZİRVESİ meydana gelmektedir.

Siyonizm faaliyetlerinin Newyork, Londra ve Kudüs’le beraber dört merkez noktasından biri olan İstanbul Yahudi Cemaati ülkemizde Siyonist faaliyetlerin ve emperyalist sömürücülüğün öncülüğünü ve fiiliyatçılığını yapmaktadır.

Siyonizm’in ve faaliyetlerinin dördüncü merkez noktası niteliğinde İstanbul Yahudi Cemaati’nin dünya Yahudiliği arasında mümtaz bir mevkii vardır. İstanbul Musevi Cemaati’nin dünyadaki mevkii büyüktür.

Birinci Dünya Harbi’ni tezgâha koyarak, milletleri ıstıraplara gark etmiş bulunan Yahudi topluluğun ANA HEDEFİNE VASIL OLMASI İÇİN Türkiye’de ikamet eden Yahudiler bizzat kararları uygulatıcı fiiliyatçı olarak dünya Siyonizm hareketine katılmışlar ve dünya Yahudi Cemaati içinde bugünkü mevkilerine elde etmişlerdir.

Filistin’de bir devlet kurmak ideali, o tarihlerde İmparatorluğumuz içinde bir azınlık tebaa olarak yaşayan Yahudileri ön safa çıkarmış ve bu ön safta yer almak günümüzde de mevcudiyetini devam ettirmiştir.

İsrail devletinin mukaddes topraklar üzerinde kurulması, bu topluluğun İsrail’e göç etmesi arzusunu kamçılamış, fakat gerek İsrail ve gerekse İstanbul Yahudi cemaati idarecilerinin sıkı baskısı bu göçü önlemiş ve bu cemaatin kuvvet unsuru olarak Türkiye’de kalması sağlanmıştır.

DEHŞET VERİCİ BİR MEKTUP

İstanbul'daki cemaat liderinin Fransa'daki Yahudilere hitap eden 1489 senesine ait bir mektubunda şunlar özetleniyor:

a) Yahudiler mecbur kalırsa Musa'nın kanununu ruhen muhafaza etmek kaydıyla Hıristiyan olabilirler.

b) Servetleri yağma edilirse, Yahudiler çocuklarını tüccar yapmalı ki Hıristiyanları soysunlar.

c) Yahudi’nin hayatına kastedilirse, doktor, eczacı olmaya gayret sarf edilmeli ki bu şekilde Hıristiyanları dikkati çekmeyecek şekilde öldürme fırsatı bulabilsinler.

d) Sinagogları tahrip edilirse, çocuklar rahip ve memur yapılmalı ki, Hıristiyan kiliselerini tahrip etsinler.

e)  ... Yahudi çocukları avukat ve noter yapılmalı ki, devletin işlerine iştirak edip Hıristiyanları tahakküm altına alabilsinler, dünyanın sahipleri olup...

 İşte çıkarları için yapamayacakları hainlik olmayan bir Şer Ülkesi İİSRAİL....

Hayırla ve Sağlıkla kalın.....


#

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.
Yorum Ekle

Yorumlar

Turgut Demircioğlu
12.07.2013 / 22:46:04
Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı dünyada sadece yahudilere verilen yahudi üstün cesaret ödülünü almış ve halende taşımaktadır.Senaryolara değil uygulamalara bakmak gerekir.İşin başı Ankara da.Başka yerde aramaya gerek yok.
hasan uzun
23.01.2014 / 20:56:49
bu kadar ganmazlık, bu kadar hırsızlık, bu kadar ayrımcılık.... sonuç bunları savunarak mı? Doğuda devlet kurdular hala bunları yazarak cambaza baktırıp cepteki paraları alıyorsunuz. Bu kan emicileri yıllardır besleyerek gezi olayı, ayakkabı kutusu...... olayları savunuyorsunuz ya. başka bir ülke olsaydı şimdiye ar belasına neler yaparlardı. bizde neler yapıyorlar. Ha Hasan kısa mı? oda aldığı maaşla yapacağı görevleri parayla ve Marlboro paketleriyle çok yaptı. Bunlarda sana helaldi! senin bu vatan millet sevgine hastayım. en son konuşacak adam sen olmalısın.
Ahi Naci İşsever
28.12.2014 / 11:44:34
Siyonizm'i "bu denli" "öcü" haline getiren, sende ve bendeki müzümsüz korkulardır. Onları "devlet eden" sır Osmanlı'nın mayışmış ataletidir.Korkarım aynı atalet -büyük sözüme tövbe- Anadolu'da bir devlet de, "ekmeğimizi" yemiş, bugünkü "hazımsızlara da kurdurur. Korkarım.
Ahi Naci İşsever
5.03.2015 / 16:28:24
Meramınız ne olursa olsun, ne cebinizde peşin ve zahmetsiz, ne de ölmemiş "özneyle" olmaz bu iş. Size DEVLET yakışmıyor Sayın Demirtaş. Devlet adamı olmakla, "ev ödevini ezberlemiş "çömez" olmak başka şeydir. Bizde sürüye çoban çok! Lâkin senin gibi kıravatlı vekil öğretmen değil aranan. Devlet adamı dediğin, seçim sandığına sığınmış sayman değildir.Seni bilmem, benden de olmaz.Ahi Naci İşsever.

YAZARIN SON YAZILARI

18 Mart Çanakkale Ruhu...!!!

18 Mart Çanakkale Ruhu...!!!

EY ŞEHİD OĞLU ŞEHİD; İSTEME BENDEN MAKBER,
SANA AVUCUNU AÇMIŞ;DURUYOR PEYGAMBER.....!!!!
Peki Bu Katillik Değil mi?

Peki Bu Katillik Değil mi?

ONLARI YARATAN -HAŞA- BİZMİYİZ DE ÖLÜM KARARINI BİZ VERİYORUZ...
Kayıp Ecdadımızı Unutmayalım

Kayıp Ecdadımızı Unutmayalım

İNŞALLAH ŞEHİT KANLARIYLA HER ZERRESİ SULANAN ŞU CENNET VATANIMIZA KIYAMETE KADAR ŞER GÜÇLER AYAK BASAMAZ...
Adalet...!

Adalet...!

ADALET İSTİYORSAN ADALETLİ OLMALISIN....
Aşk.!!!

Aşk.!!!

Kimi âşık görürsen, onu maşuk bil. Zira o aşka nispetle hem âşıktır, hem de maşuktur. Hz.Mevlana
Acaba Ne Zaman Manayı Kavrayabileceğiz !

Acaba Ne Zaman Manayı Kavrayabileceğiz !

Çalış dedikçe din, çalışmadın durdun,

Onun hesabına birçok hurafe uydurdun!

Sonunda bir de "TEVEKKÜL" sokuşturup araya

Zavallı dini çevirdin onunla maskaraya!

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.